Facebook Twitter E-mail
19. srpna 2014

Představitel Dextera získal hlavní roli v nové minisérii

Téměř rok po skončení oblíbeného seriálu Dexter se Michael C. Hall rozhodl, že se vrátí na televizní obrazovky. Byl obsazen do hlavní role dramatu God Fearing Man, které je zatím v projektové fázi.

Jedná se o minisérii, které byla založena na skutečné události. Vypráví příběh kanadského ministra Herberta Emersona Wilsona, který se stal jedním z nejlepších lidí na otvírání sejfů a také jedním z nejlepších lupičů amerických bank ve 20. století. Hall se zhostí role Wilsona a zároveň bude také plnit funkci výkonného producenta. Na projektu se poprvé začalo pracovat v roce 2012 a nyní jej nezávislá produkční společnost Entertainment One nabízí na prodej televizním stanicím. Za zrodem minisérie stojí tvůrce Stanley Kubrick.

„Kubrickův God Fearing Man představuje nadživotní příběh s komplikovaným protagonistou, který si projde radikální proměnou. Věděli jsme, že budeme potřebovat herce s ohromným talentem a charismatem, který by nesl celý seriál na svých bedrech, a byli jsme ochotní vynaložit veškerý čas a úsilí, abychom našli toho pravého. Jsme nadšení, že jsme získali Michaela, který má teď čas a který dokázal, že dovede ztvárnit podmanivé postavy, které zápasí se svými vnitřními problémy,“ sdělil jeden ze zástupců produkční společnosti Michael Rosenberg.


Potěšil by vás návrat Michaela C. Halla na televizní obrazovky? Líbil by se vám námět této minisérie?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Katschaba
před 165 týdny
Tak jsem zvědavá, zní to zajímavě :-)
lukascoolarik
před 165 týdny
Zní to zajímavě, snad se toho nějaká stanice ujme. A když v tom jede...
Carljack
před 165 týdny
Wau, to zní vážně výborně. Jsem zvědav.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY