Facebook Twitter E-mail
20. srpna 2014

Trojnásobné prodloužení!

V uplynulých dnech se z objednávky nové série mohla radovat nejen novinka The Strain. Další tři seriály mají jistý návrat v příštím roce. Štědře rozdávaly stanice MTV, Hulu a Sundance.

V našich končinách nejznámější je pravděpodobně letošní letní novinka od MTV s názvem Finding Carter. Seriál s Kathryn Prescott v hlavní roli dostal druhou řadu, která bude obsahovat 12 nových epizod.

Od startu na začátku července získává seriál v průměru 1,25 milionu diváků na epizodu. Toto číslo s údaji z DVR během dalších tří dnů naroste až o 70 procent. Seriál je jedním ze čtyř novinek, které mají letos premiéru. Dosud kromě Finding Carter běžel Faking It, který si taktéž vysloužil prodloužení. Eye Candy a Happyland na premiéru teprve čekají, jsou naplánovány na 30. září.

Druhým obnoveným seriálem je Rectify od Sundance, který se dočká v roce 2015 již třetí série. Seriál se točí okolo Daniela Holdena, který je po téměř dvaceti letech propuštěn z vězení poté, co vyjde najevo, že byl neprávem usvědčen.

„Rectify se vyvinul do seriálu, který je milován kritiky i fanoušky. Jde o první skriptový seriál SundanceTV, přesto mu nechybí jedinečný vyprávěčský styl a vášeň,“ řekla Sarah Barnett, ředitelka stanice.

Do třetice se můžou radovat fanoušci animáků. Streamovací služba Hulu se rozhodla objednat již třetí řadu komedie The Awesomes od Setha Meyerse. Nová řada se vrátí opět v roce 2015.

Komedie vypráví příběh superhrdinského týmu, který už není zdaleka tolik superhrdinský, když se rozhodne odejít nejmocnější člen. Tento animák pro dospělé se tak přidává k již obnovené černé komedii Deadbeat a rasovému teen dramatu East Los High. Hulu navíc nedávno koupilo práva na streamování legendárního animáku South Park.


Které prodloužení vás dnes potěšilo nejvíce?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikola9
před 165 týdny
Nechtěla jsem tě až takhle definitivně odradit! :D Ale když říkáš, že...
Carljack
před 165 týdny
Neodstrašila, jako spíše mě ušetřila dalšího času, je toho děsně mnoho a...
Nikola9
před 165 týdny
To mi povídej, do traileru a obsahu nacpou to nejšťavnatější ale pak ta...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY