Facebook Twitter E-mail
25. srpna 2014

Arrow se dočká dalšího padoucha

Během léta toho bylo o seriálu Arrow oznámeno mnoho. Naposledy jsme se dozvěděli o chystaném crossoveru s Flashem a ještě předtím o obsazení dvou nových postav. V tomto duchu dnes navážeme, protože byla oznámena další postava padoucha pro třetí sérii a také herec, který si ji zahraje.

Herec Matt Ward, kterého si můžete pamatovat díky hlavní roli v seriálu Remedy, si zahraje Simona Lacroixe, jinak známého také pod přezdívkou Komodo. V komiksech DC je Simon lukostřelcem a protivníkem pro Arrowa. V Arrow se představí jako nebezpečný žoldák, který způsobí Starling City těžkou újmu.

Bylo oznámeno, že Komodo bude jen z padouchů, kteří se zdrží pouze jednu epizodu. K tomu Marc Guggenheim dodal: „Ano, je to záporák týdne, ale uvidíte, že příběh zapadne do linky celé série. Na konci epizody se dozvíte, co se stane s Komodem, ale jeho příběh bude svázán s mytologií celé sezóny, což bude zajímavější, než tomu bylo v minulosti.“

Arrow se na obrazovky vrátí již 8. října na stanici CW.


Co na nového padoucha říkáte? Spokojeni s obsazením?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 172 týdny
Herca poznám zo Supernatural. Teším sa, lebo Arrow vie dať záporákom správnu...
Lill
před 172 týdny
A nového "padoucha" bude mať aj The Flash - Greg Finley zostáva na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY