20. 8. 2014

Třetí série pro Raye Donovana a Masters of Sex!

Třetí série pro Raye Donovana a Masters of Sex!

Jen několik dní zbývá do jejich bitvy o ceny Emmy. Showtime dnes pro dvojici seriálů ze své produkce připravila dobré zprávy. Dramata Ray Donovan a Masters of Sex se dočkají třetích řad.

Stanice oznámila, že oba seriály se v létě 2015 vrátí s dvanácti novými epizodami. Natáčení obou začne na začátku příštího roku.

„Jak Ray Donovan, tak Masters of Sex jsou esencí Showtime: odvážné, provokativní pořady s hodnotou na vrcholu potravinového řetězce,“ uvedl v oficiálním vyjádření David Nevins, ředitel Showtime Networks. „Tyto oceňované seriály jsou naplněny komplexními a zajímavými postavami a prostředím a jistě budou fanoušky přesvědčovat o tom, že mají usednout k televizorům, mnoho dalších sezón.“

Oba seriály jsou kritiky vřele přijímány. Masters of Sex se v letošním roce dočkal pěti nominací na Emmy, mezi kterými nechybí ani Lizzy Caplan v kategorii Ženský herecký výkon v hlavní roli. Ray má v rukávu nominaci pro Jona Voighta v kategorii Herec ve vedlejší roli.

Během prvních sérií byly oba seriály zpárovány se známějšími protějšky – Ray s Dexterem a Masters s Homelandem. I přesto, že letos je čekaly změny (Masters jel loni na podzim), si oba seriály drží solidní sledovanost, která hodně narůstá s čísly z DVR a online sledování.


Sledujete Raye či Masters? Líbí se vám letošní série stejně jako ty loňské? Jste rádi, že se oba seriály vrátí i za rok?

Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
ragelly

ragelly

Masters: S druhou sérií jsem na tom jak Pajky, s mužem čekáme na odvysílání celé řady, už se těším a za...
před 286 týdny
Ragnarok8

Ragnarok8

Ale no táááák :D Ray Donovan je úžasný bad-ass a moc se těším na další zvraty a problém ve třetí...
před 286 týdny
lukascoolarik

lukascoolarik

Raye teď zanedbávám, ale brzy ho snad doženu. A u Masters jsem teprv někde na začátku, ale vypadá to...
před 286 týdny
Další články k tématu