Facebook Twitter E-mail
25. srpna 2014

Grimm a další záhadná žena od královské rodiny

Seriál Grimm už nám přes léto pár novinek prozradil, díky Comic-Conu jsme se dozvěděli pár zajímavostí. Také víme, že se do Portlandu vypraví nová agentka. Dnes se dozvídáme, že se nám představí další postava s vazbami na královskou rodinu.

K obsazení se připojí britská herečka Louise Lombard. Tu si můžete pamatovat nejlépe díky roli Sofie Curtis ze seriálu CSI: Crime Scene Investigation (Kriminálka Las Vegas). Objevila se však i v Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Námořní vyšetřovací služba) nebo v loňské novince Star-Crossed.

Nyní se objeví minimálně ve třech prvních epizodách čtvrté série jako Elizabeth Lascelles. Je možné, že tato záhadná žena bude mít co dočinění s Adalind (Claire Coffee). V závěru série totiž Adalind mířila zpět do Evropy získat své dítě, protože věřila, že ho unesla královská rodina. I když diváci samozřejmě vědí, že princ Viktor (Alexis Denisof) jí lhal a ve skutečnosti má dítě na starost Nickova matka (Mary Elizabeth Mastrantonio)

Grimm se na televizní obrazovky vrátí v pátek 24. října.


Těšíte se na novou řadu Grimma? Co říkáte na nového hosta? Jak tajemná Elizabeth zapadne do příběhu?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

stekna
před 164 týdny
no nemužu se už dočkat další řady,děkuju za každý článek který si tu mohu...
Sleslikslicka
před 164 týdny
Já se taky nemůžu dočkat další řady, ale musim říct, že jsem doufala, že už se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY