Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2014

Za Castlem se chystá Gina Ravera a další herci

Natáčení sedmé řady dramatu Castle (Castle na zabití) je již v plmém proudu a na internetu se začínají postupně objevovat první castingové střípky. Aktuálně se natáčí čtvrtá epizoda.

Ve druhé epizodě si zahostuje herečka Gina Ravera, která se po dobu čtyř sérií objevovala jako detektiv Irene Daniels v seriálu The Closer. V Castlovi si zahraje Marshu Stoller, viceprezidentku společnosti na výrobu hraček. V této epizodě se bude vyšetřovat vražda majitele právě této společnosti, Wallyho Willigera. Marsha může být rozhodně jedna z podezřelých, ovšem během epizody se představí i Wallyho manželka, jeho mladý aisitent Matt a také vedoucí na dílně, takže kdokoliv z nich v tom může mít prsty.

Ve třetí epizodě s názvem Clear and Present Danger se představí Chad Michael Collins. Jeho postava, Tom Talmadge, je začínající podnikatel v oblasti technologie a někdo ho za záhadných okolností napadne. Collins se objevuje spíše v epizodních rolích, ukázal se v seriálech Once Upon a Time, Last Resort nebo například Ringer. V této epizodě se můžete těšit i na herečku Rebeccu Wisocky, jejíž postava se jmenuje Dr. Elena Sarkov. Je vedoucí vědkyní ve špičkové výzkumné laboratoři a bude týmu vypomáhat s vyšetřováním velmi záhadného případu. Wisocky si můžete pamatovat např. ze seriálů Devious Maids, The Mentalist nebo 90210.

Čekání na nové díly si můžete zkrátit čtením rozhovoru s tvůrci Castla nebo nové zprávy o potenciálním seriálu s Derrickem Stormem v hlavní roli. Sedmá řada se divákům představí 29. září.


Těšíte se na nové díly? Máte radost z hostujících herců? Na koho se těšíte nejvíce?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 164 týdny
Hostující herce nikdy až tak neřeším, protože většinu z nich neznám. Na...
hlivoj
před 164 týdny
Každý herec so sebou prináša niečo nové, záleží od scenára a postavy čo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY