Facebook Twitter E-mail
24. srpna 2014

Minority Report jako seriál?

Pamatujete si film Minority Report? V roce 2002 to byl celkem slušný sci-fi hit v hlavní roli s Tomem Cruisem.

Příběh byl zasazen do budoucnosti, konkrétně do roku 2054, kdy v hlavním městě a okolí běžel testovací provoz programu „PreCrim“. Jednalo se o elitní jednotku ministerstva spravedlnosti, která díky věštcům dokázala odhalit zločiny ještě před tím, než k nim došlo. Všechno to celkem fungovalo dobře, než se na obrazovce jako další viník objevil sám velitel jednotky…

No ale teď zpátky, proč se o tomhle filmu zmiňujeme. Steven Spielberg (to je ten brýlatý pán, co ho není třeba moc představovat) si usmyslel, že na motivy tohoto filmu natočí seriál. Hnedle si na to najal scenáristu nové Godzilly Maxe Borensteina. Seriál by se měl soustředit hlavně na jednotku PreCrimu a podle všeho by se víceméně jednalo o seriál typu „případ týdne“.

Jediným zpestřením by mohlo být to, že si Steven myslí pro hlavní roli na nějakou velkou hvězdu. Prý by byl rád, kdyby se podařilo to, co v Extantu. Tam CBS ulovila pro svůj seriál oscarovou vítězku Halle Berry.

Jelikož seriál zatím v podstatě není ani na papíře, tak se neví, které studio by ho mohlo natáčet a hlavně, kdo ho bude vysílat. Samozřejmě se nabízí Fox, protože studio 20th Century Fox v roce 2002 na Minority Report vydělalo 358 milionů dolarů, ale po neúspěchu s kriminálkou z budoucnosti Almost Human těžko říct.


Líbil by se vám Minority Report seriál? A koho byste si přáli do hlavní role?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 164 týdny
Pravda, měl by to být film o Bobba Fettovi. Každopádně jsem zvědav, jak...
Carljack
před 164 týdny
Pak teda, když ještě odkáži na Godzillu...tak doufám, že toho Bobba Fetta...
ševča
před 141 týdny
Proboha proč? Protože se mu se seriály tak daří?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY