Facebook Twitter E-mail
26. srpna 2014

V Revenge se představí další nové postavy

Na začátku srpna jsme vás v jednom z našich článků informovali o castingu na dvě nové postavy v seriálu Revenge (Pomsta). Nyní se k osazentsvu této soapky přidávají dvě další.

První z nich ztvární herečka Yeardley Smith, která se proslavila zejména svým hlasem. Propůjčila jej totiž Lise ze Simpsonových. V Revenge si zahraje Phyllis, pacientku v psychiatrické léčebně, kam byla proti své vůli ve finále 3. série přijata Victoria (Madeleine Stowe).

Druhá nová postava bude také propojena zejména s Victorií. Ve čtvrté sérii se budou diváci setkávat s hercem Nestorem Serrano (Graceland), který získal roli Edwarda Alvareze. Alvarez je dominantní a bystrý velitel policejního okrsku, kterého má Victoria na své straně.

„Začínáme tuto postavu pomalu rozvíjet,“ prozradil výkonný producent Sunil Nayar. „Je to Victoriin přítel, policista, který jí kryje záda, když to nejvíce potřebuje. Zatím nevíme, kam tato postava směřuje, ale líbí se nám myšlenka, že má Victoria spojence s tak velkou úřední mocí.“

James Tupper, který se v seriálu objevuje jako David Clarke, byl povýšen mezi hlavní postavy. Zdá se tedy, že jeho (ne)čekaný návrat bude permanentní.

Čtvrtá série má premiéru 28. září na ABC.


Těšíte se na nové postavy? Překvapilo vás, že je David Clarke naživu?

(Zdroj: TV Line (1), TV Line (2))

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 169 týdny
Jo, na Revenge se těším :) hlavně na Victorii na psychárně :D
lizzy
před 169 týdny
No, rozhodně nepatřím mezi přívržence návratu Davida, ale uvidíme co...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY