Facebook Twitter E-mail
30. srpna 2014

Glee: Karofsky je zpátky

Poslední série Glee pomalu začíná nabírat konkrétních obrysů, k čemuž jistě přispívají také nová oznamování castingů. Posledním jménem, které padlo, je Max Adler. Herec v seriálu není nováčkem, od druhé řady hraje vedlejší postavu Davea Karofskyho, který si prošel vývojem od šikanujícího fotbalisty po dobráckého gaye.

Stanice Fox uvedla, že jeho role v závěrečné řadě bude významná. Adler se objeví minimálně ve čtyřech ze 13 epizod. Dále se uvádí, že je možnost, že by Karofsky mohl být romanticky zapleten s Blainem. To jsou překvapující zprávy, jelikož na konci páté řady jeho vztah s Kurtem zdánlivě nemohl být lepší. Nicméně Ryan Murphy v dubnu řekl novinářům, že nová řada skočí v čase a více se soustředí na původní postavy.

„Poslední sezóna je příběh sama o sobě, má vlastní lokaci, a i když linka v New Yorku nezanikne úplně, rozhodně nebude v centru dění,“ řekl tvůrce. „Opravdu půjde o kouzelnou a vhodnou sezónu, která se zaměří na původní postavy a na to, o čem byl seriál pro ně na začátku.“

Adler se naposled objevil v jedné epizodě páté série. Herce fanoušci dále můžou vídat v nedávno prodlouženém Switched at Birth.

Glee se na Fox vrací v midseason. Přesné datum dosud nebylo oznámeno.


Patříte mezi ty, které vývoj Karofskyho vzal za srdce? Jste rádi, že se tato nezapomenutelná postava v poslední sérii vrátí? Jaký byste si představovali závěr seriálu?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sparkles
před 163 týdny
Super, kdyz se rozhodnu, ze ty 4 epizody, co mi zbyvaji, nedokoukam a na novou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY