Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2014

2 Broke Girls zbrojí na čtvrtou sérii

Seriál 2 Broke Girls (2 $ocky) se přes léto v tichosti připravoval na svou již čtvrtou sérii. Až v posledních pár dnech se objevily zprávy o obsazení nových hostů. Dočkáme se jednoho muže a jedné ženy.

Jako první byla oznámena účast mužské postavy, v nové sérii se objeví Jesse Metcalfe. Toho si můžete pamatovat z role Johna Rowlanda v seriálu Desperate Housewives (Zoufalé manželky) nebo z momentální role Christophera Ewinga v seriálu Dallas.

Měl by se objevit hned ze začátku série jako nový nápadník Max (Kat Dennings). Slovo nápadník ale nevystihuje povahu jejich vztahu, ten bude totiž až tak nenucený a neformální, že si Max nebude pamatovat ani jeho jméno.

Novou ženskou hvězdnou tvář si zahraje Kim Kardashian. Tu pravděpodobně nemusíme blíže představovat, svědčí o tom i fakt, že si v seriálu zahraje sebe samu.

Se svojí show Keeping Up with the Kardashians bude hledat místo ve Williamsburgu, kde by mohla vystoupit. Max a Caroline (Beth Behrs) samozřejmě ví, co by takové vystoupení znamenalo pro jejich obchůdek. Otázka zní: Co udělají pro to, aby se Kim objevila u jejich okýnka?

Výkonný producent Michael Patrick King prozradil něco málo ze zákulisí: „Je to typický díl 2 Broke Girls. V této epizodě je hodně vtípků na adresu Kardashianek. Bylo zábavné vidět někoho, kdo si dokáže dělat legraci sám ze sebe. Přečetla si scénář, řekla, že to bude sranda a přišla. Mohli jsme tu epizodu natáčet i bez ní, ale to, že tam je, bylo třešničkou na dortu.“

2 Broke Girls se vrací na televizní obrazovky v pondělí 27. října.


Jak se vám líbí nové posily? Těšíte se, až se vrátí Max a Caroline?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 171 týdny
Nový nápadník - wrrrrau :) a Kim ... pokud tam bude jen velmi velmi krátce a...
ševča
před 159 týdny
No jak ze slušnosti o ní najednou nebudou mluvit slušně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY