Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2014

A&E ruší své drama

Pár dní byl klid, včera se však rušící vody opět rozbouřily. Stanice A&E oznámila, že po třech sezónách ukončí své westernovské drama Longmire.

Drama v hlavních rolích s Robertem Taylorem a Katee Sackhoff se na stanici se čtvrtou řadou nevrátí. Zdroje nicméně uvádí, že seriál, který je skriptovou jedničkou A&E v celé její historii, se bude nabízet konkurenčním stanicím.

„Rádi bychom poděkovali fenomenálnímu osazenstvu, štábu a producentům Longmire za jejich neúnavnou práci na třech řadách kvalitního dramatického vyprávění. Jsme nesmírně pyšní, čeho se nám společně podařilo dosáhnout,“ uvedli mluvčí stanice v oficiálním vyjádření.

Finále třetí série, které se vysílalo před pár týdny, sledovalo 3,7 milionů diváků s ratingem 0.6, což je oproti druhé řadě pokles o 16 a 45 procent.

Na stanici tak zůstávají pouze dva původní seriály. Prvním z nich je prequel Psycha s názvem Bates Motel, druhým pak nadcházející adaptace francouzského zombie dramatu The Returned.


Sledovali jste zmíněné drama? Mrzí vás jeho ukončení s otevřeným koncem?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

gyfu
před 168 týdny
Nikoho už evidentně nezajímá kvalita pořadů. Jde především o prodej...
Mescalamba
před 168 týdny
Hm.. ..málokdy sem emotivní v případě nějakého seriálu. Ale zrušení...
ragelly
před 157 týdny
Tvůrci jednají s Netflixem o čtvrté sérii, prý je docela dobrá šance,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY