Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2014

Starz má nový hvězdně obsazený seriál

Prémiová kabelovka Starz oznámila desetiepizodní objednávku nového dramatického seriálu. Ten nese název One Percent a vzniká pod taktovkou slavného filmového režiséra Alejandra Gonzaleze Inarritu.

One Percent se odehrává ve světě organického farmářství. Alfred Murphy je členem dysfunkční rodiny, která se snaží ze všech sil udržet nevýdělečnou farmu od bankrotu. Jednoho dne přijde událost, která od základů změní osudy všech členů rodiny.

V hlavních rolích nového seriálu se objeví Ed Helms v roli Alfreda, Hilary Swank jako jeho žena Laura a Ed Harris ztvární patriarchu rodiny, Nathaniela Cobba.

Inarritu se chopí režie prvních dvou epizod. Režisér, známý především svým filmem Babel, seriál vytvořil společně s Nicolasem Giacobonem a Armandem Bo. Všichni tři společně pracovali také na režisérově posledním filmu Birdman.

Na Starz se tak drama přidá k již osvědčeným dramatům Black Sails, Da Vinci's Demons, Power a Outlander. Na svou premiéru čekají novinky Flesh and Bone, The Missing, Blunt Talk a Survivor's Re­morse.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY