Facebook Twitter E-mail
1. září 2014

Chad Michael Murray opět v televizi

Miláček fanoušků se po letech vrací na televizní obrazovky. Herec Chad Michael Murray, kterého si fanoušci a především fanynky zamilovali v hlavní roli Lucase Scotta v dramatu One Tree Hill se objeví v zimní marvelovské novince Agent Carter.

Herec ztvární jednu z hlavních postav, agenta Jacka Thompsona. Jack se setká s agentou Peggy Carterovou, když přejde do nové práce v New Yorku.

Kromě Murraye se k seriálu přidá i oblíbenec z Dollhouse, herec Enver Gjokaj. Ten se zde objeví taktéž v jedné z hlavích rolí, konkrétně v roli agenta Daniela Sousy, dalšího kravaťáka, se kterým se Carterová setká v SSR (Strategic Scientific Reserve – Vojenský vědecký útvar SSR).

Seriál se odehrává v roce 1946, hlavní postavou je Peggy Carterová. Agentka pracuje pro SSR, kde musí balancovat mezi administrativou a tajnými misemi pro Howarda Starka. Kromě toho musí čelit nástrahám, které přináší život svobodné ženy v Americe.

Seriál se na televizní obrazovky dostane v zimě, kdy bude mít drama Agents of S.H.I.E.L.D. pauzu ve vysílání.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 163 týdny
Z deju budem asi úplne mimo, ale určite si to pozriem, už je seriál...
eliza2210
před 163 týdny
už sa neviem dočkať :) bude zaujímavé vidieť ako to celé vznikalo a Peggy som...
Sleslikslicka
před 163 týdny
Miluju Marvelovskej vesmír! A ještě s dobrým obsazením, už aby to tu bylo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY