8. 9. 2014

Krásná Zoufalka se stěhuje do Brooklynu

Krásná Zoufalka se stěhuje do Brooklynu

Brooklyn Nine-Nine je jednou z mála komedií, která v loňské sezóně zaznamenala úspěch a zájem fanoušků a dostala tak objednávku na novou sérii. V lákání nových diváků hodlá pokračovat i nadále s novými postavami.

Seriál si ve druhé řadě pozve dvě slavné seriálové herečky. První z nich je Eva Longoria, pro kterou role znamená návrat k nedělním večerům na televizní obrazovce. Herečka získala tříepizodní roli Sophie.

Sophia je právnička, kterou velmi zaujme Jake Peralta. Poprvé se s ním setká u soudu, kde Jake vypovídá pro protistranu.

Druhou hostující hvězdou je Kyra Sedgwick. Ta se po dvou letech vrací do televize díky dvouepizodnímu hostování v roli rivalky kapitána Holta.

Madeline Wuntch má s Holtem rozepře dlouhé roky. Nyní přichází na scénu jako jeho nadřízená – má za úkol ohodnotit všechny brooklynské policejní okrsky. Její cíl je jednoduchý, hodlá Holta spolu s celým 99. okrskem potopit.

Longoria se proslavila osmiletým působením v populární soap opeře Desperate Housewives, která byla ukončena v roce 2012. Ve stejném roce skončila po sedmi letech kriminálka The Closer, ve které hrála v hlavní roli Sedgwick.

Druhá série Brooklyn Nine-Nine se v následující sezóně přesune na nedělní večery. Premiéra je plánovaná na 28. září.

Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu