Facebook Twitter E-mail
7. září 2014

CBS kriminálky shání nové oběti

Hned tři „oběti“ se upsaly pro nadcházející sezónu kriminálkám CSI. V příští sezóně se na stanici CBS objeví veterán CSI a jeho mladičký spin-off CSI: Cyber. Ve snaze zaujmout diváky oba seriály ohlašují nové známé tváře.

Novou vedlejší roli v CSI získal Mark Valley. Herec se objeví v roli bývalého detektiva, který se nyní živí jako soukromé očko. Poté, co jeho partnerka zmizí, se spojí s Finlay, aby ji společně našli. Dvojice z počátku nenajde společnou řeč, postupně se však mezi nimi začnou objevovat silné city.

Valley je seriálovým veteránem. Fanoušci ho znají z rolí ve Fringe, Body of Proof, Human Target, Crisis, Harry's Law a dalších.

Dalším známým hercem v CSI bude v příští sezóně Greg Grunberg. Herec známý z Heroes, Alias, Masters of Sex a mnoha dalších se objeví v hostující roli jako Len Bryant. Len je tradiční kravaťák, který bojuje se závislostí na odvykačce. Je odhodlaný přestat pít a vyhrát zpět své děti.

Novinka CSI: Cyber prozatím doplňuje hlavní obsazení. Nejnovějším přírůstkem je rapper Bow Wow, který se přidá k týmu vedeném Patricií Arquette. Bow Wow ztvární devatenáctiletého hackera Brodyho, kterému se přezdívá „Baby Face“. Ten dostane soudem nařízeno, že musí s agentkou Ryanovou spolupracovat a vypomáhat jí v řešení kyber-případů.

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY