Facebook Twitter E-mail
6. září 2014

David Harbour se přidává k obsazení State of Affairs

Letošní novinka State of Affairs, ve které ztvární Katherine Heigl (Grey's Anatomy) pravou ruku prezidentky (Alfre Woodard) Spojených států, na palubě přivítá dalšího člena. Jednu z hlavních rolí zde získal herec David Harbour.

V dramatu si zahraje náčelníka štábu Davida Patricka, kterého budou v první řadě znepokojovat politické následky prezidentčiných činů. Je velmi loajální a odhodlaný odvést i špinavou práci, aby tak dopomohl k naplnění cílů prezidentky.

Herec se v televizním světe proslavil nejvíce zřejmě svými rolemi v Pan Am, The Newsroom, Rake a Manhattan. Za sebou má i několik epizodních rolí například v seriálech Elementary, Lie to Me, Royal Pains a další.

State of Affairs se bude soustředit zejména na práci agentky Charlie Tucker (Heigl), která byla odvolána z terénu, aby mohla pracovat pro samotnou prezidentku. Jejím úkolem bude chránit celou zemi před výhružkami i útoky, se kterými se budou Spojené státy potýkat.

Svou premiéru si seriál odbude 17. listopadu na stanici NBC.


Máte v plánu sledovat seriál State of Affairs? Myslíte si, že sklidí úspěch?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Eduardo FluffyClouds Poustec
před 204 týdny
Pridejte mu pls do seznamu Manhattan :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY