Facebook Twitter E-mail
6. září 2014

David Harbour se přidává k obsazení State of Affairs

Letošní novinka State of Affairs, ve které ztvární Katherine Heigl (Grey's Anatomy) pravou ruku prezidentky (Alfre Woodard) Spojených států, na palubě přivítá dalšího člena. Jednu z hlavních rolí zde získal herec David Harbour.

V dramatu si zahraje náčelníka štábu Davida Patricka, kterého budou v první řadě znepokojovat politické následky prezidentčiných činů. Je velmi loajální a odhodlaný odvést i špinavou práci, aby tak dopomohl k naplnění cílů prezidentky.

Herec se v televizním světe proslavil nejvíce zřejmě svými rolemi v Pan Am, The Newsroom, Rake a Manhattan. Za sebou má i několik epizodních rolí například v seriálech Elementary, Lie to Me, Royal Pains a další.

State of Affairs se bude soustředit zejména na práci agentky Charlie Tucker (Heigl), která byla odvolána z terénu, aby mohla pracovat pro samotnou prezidentku. Jejím úkolem bude chránit celou zemi před výhružkami i útoky, se kterými se budou Spojené státy potýkat.

Svou premiéru si seriál odbude 17. listopadu na stanici NBC.


Máte v plánu sledovat seriál State of Affairs? Myslíte si, že sklidí úspěch?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Eduardo FluffyClouds Poustec
před 216 týdny
Pridejte mu pls do seznamu Manhattan :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY