Facebook Twitter E-mail
2. září 2014

Matt Bomer zpestří American Horror Story

Příští zastávka na cenu Emmy nominovaného Matta Bomera bude v seriálovém počinu Ryna Murphyho American Horror Story, jehož čtvrtá řada nese název Freak Show.

To, že se Bomer objeví v jedné epizodě oznámil sám tvůrce s tím, že je nadšený, že znovu může pracovat s tímto úžasným hercem, který letos obdržel nominaci za účinkování ve filmu The Normal Heart, který Murphy režíroval.

„Snažím se, aby pro mě udělal cokoliv,“ řekl Murphy. „Poslal jsem mu zprávu, že si může střihnout postavu, která se dá popsat jako zdeformovaná, ale že ji může odmítnout.“

Sám herec v rozhovoru při příležitosti udílení cen Emmy hostování okomentoval: „Bezmezně mu věřím, kdyby po mně chtěl, abych účinkoval v reklamě na leštění auta, jdu do toho. Považuju ho za jeden z největších talentů této doby.“

Nejdřív ale musí dokončit natáčení očekávané finálové řady seriálu White Collar (Ve službách FBI) a potom se může vrhnout do této tajemné role.

American Horror Story: Freak Show má premiéru 8. října 2014.


Jste nadšeni tímto castingem? Jste zvědaví, co se na Vás v nové sezóně chystá?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 171 týdny
Já se už na AHS nedívám, protože je dobrý až moc. Měla jsem jednou noční...
mmm66
před 170 týdny
AHS není zrovna můj šálek kávy,ale po shlédnutí prví řady měním názor. A na...
SusanWinche
před 169 týdny
Viděla jsem jenom pár dílu, ale přemýšlím, že se začnu na to dívat. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY