Facebook Twitter E-mail
2. září 2014

Piloty od Amazonu 2014: Který bude seriálem?

Po vzoru loňského schématu zjišťuje Amazon zájem diváků o své nové chystané projekty a záleží na jejich popularitě a diváckých ohlasech, zda skončí jen u pilotní epizody, nebo se dočkají pokračování. V současné chvíli je možné vidět pilotní epizody těchto seriálů: The Cosmopolitans, Really, Red Oaks, Hysteria a Hand of God. Který z nich se přidá k již potvrzeným seriálům?

K seriálům, které už mají na Amazonu svou první sérii jistou, patří: Mozart in the Jungle, Transparent, The After, Bosch, Gortimer Gibbon's Life on Normal Street a animovaný Wishenpoof!. Na rozhodnutí stále čeká seriál The Rebels.

The Cosmopolitans

Základní dějová linka: Skupina mladých Američanů, kteří se dočasně přistěhovali do Paříže, hledá ve francouzské metropoli lásku a přátelství.

Hrají: Adam Brody (O.C., The), Chloë Sevigny, Carrie MacLemore, Dree Hemingway, Freddy Åsblom, Jordan Rountree, Adriano Giannini

Really

Základní dějová linka: Šťastně a rozverně ženatý neurolog Jed a právnička a máma v jednom Lori z Chicaga patří ke skupině přátel třicátníků, do které patří i manželé Fred a Joanna, Mike a Margaret a Hayes a jeho lepší polovička Allison. Poměry ve skupině se změní, když Jed náhodou přistihne Mika a Joannu při milostných hrátkách.

Hrají: Jay Chandrasekhar, Sarah Chalke (Scrubs), Selma Blair (Anger Management), Luka Jones, Travis Schuldt, Lindsay Sloane (Sabrina, the Teenage Witch), Hayes Macarthur, Collette Wolfe, Rob Delaney

Red Oaks (single kamera)

Základní dějová linka: Seriál zasazený ve dvou patrech venkovského klubu v roce 1985 se zaměřuje na jeho zaměstnance a náročnou klientelu.

Tým: Steven Soderbergh, David Gordon Green, Gregory Jacobs, Joe Gangemi

Hrají: Craig Roberts, Paul Reiser, Jennifer Grey, Richard Kind, Oliver Cooper, Gage Golightly, Alexandra Socha, Ennis Esmer

Hysteria

Základní dějová linka: Lékařka cestuje do Houstonu, svého rodného města, aby vyšetřila epidemii, která se šíří mezi zdejšími středoškolačkami a je možné, že se šíří prostřednictvím technologie.

Hrají: Mena Suvari (Six Feet Under), James McDaniel, Josh Stewart (Dirt), Adan Canto (Mixology), Laura San Giacomo (Saving Grace), T.R. Knight (Grey's Anatomy), Ella Rae Peck, Jenessa Grant (Reign)

Hand of God

Základní dějová linka: Vlivný soudce Harris Pernell se nebojí překročit hranice právaa vydržuje si náročnou milenku. Začne nacházet cestu k Bohu, začne mít náboženská vidění z ventilace v pokoje jeho syna jsou slyšet hlasy. Promlouvá k němu Bůh?

Hrají: Ron Perlman, Dana Delany (Body of Proof, Desperate Housewives), Garret Dillahunt (Raising Hope), Andre Royo, Julian Morris (Once Upon a Time), Alona Tal (Cult), Elaine Tan, Elizabeth McLaughlin (Betrayal), Emayatzy Corinealdi

A nakonec video, ve kterém se můžete na všech pět pilotů podívat.

Viděli jste už některý z těchto nových pilotů? Těšíte se na pokračování těch loňských?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Clear
Autorka je velký fanoušek sci-fi seriálů. Její mánie začala u Hvězdné brány a od té doby ji neopustila. Mimoto překládá pro web neXtWeek.cz seriály jako Suits, Homeland, Orange Is the New Black a další.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Calderon
před 163 týdny
The Cosmopolitans a Hysteria mají dle mě největší šanci, ale nejsem teda...
ufonka
před 163 týdny
No nic moc. Jediné, co mě zaujalo, je The After, ostatní si asi odpustím.
Moty
před 163 týdny
Doufam, že potvrdí The Rebels :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY