Facebook Twitter E-mail
6. září 2014

Sleepy Hollow: Matka sester Wilsonových posune děj kupředu

Loňský seriálový hit Sleepy Hollow v první sérii představil už několik rodinných příslušníků hlavních postav, což s sebou také přineslo množství dosti šokujících zvratů v ději. Pro druhou sérii se tvůrci rozhodli tentokrát zapátrat v rodině Abbie a Jenny Millsových. V seriálu se totiž objeví matka obou sester a spolu s ní se opět můžeme těšit na další významný posun v ději.

V roli jejich matky se tedy představí Aunjanue Ellis známá především díky své roli Madeleine Hightower v The Mentalist. Kromě toho jste ji mohli vidět i v několika epizodách NCIS: Los Angeles nebo v letošní novince The Divide.

Představitelka Abbie Mills, Nicole Beharie, nedávno zažertovala o tom, že když Abbie vyrůstala, tak Lori Mills (matka její postavy) nebyla zrovna ten typ, který by svým dětem budoval šťastný a bezpečný domov. „Brzo na počátku [druhé série] zjistíme, že Abbiinu a Jenninu mámu to táhlo k nadpřirozenu, což si spousta lidí vykládala tak, že je buďto lhářka nebo rovnou blázen. Takže se dozvíme víc o tom, proč je Abbie svěděk i o trápeních, kterými si prošla Jenny.“

Druhá řada se bude vysílat od 22. září na FOXu.


Jste rádi za obsazení Aunjanue Ellis? Co říkáte na děj naznačený pro druhou sérii?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY