Facebook Twitter E-mail
3. září 2014

Další letní seriál končí

Dnes se opět ukázalo, že v létě to seriály rozhodně nemají jednoduché. Za uplynulé dva měsíce přišly smutné zprávy od ABC (Black Box), CW (Seed a Backpackers) a NBC (Crossbones). Tentokrát ruší pro změnu stanice Fox.

Stanice oznámila, že se druhé řady nedočká její letošní drsná novinka Gang Related. Seriál tak končí po třinácti epizodách, což však rozhodně není překvapivé. Drama začalo v květnu s neuspokojivým ratingem 0.9 a série v průměru měla rating 0.7.

Zástupce stanice v srpnu oznámil, že Fox uvažuje o možnosti prodloužit seriál pro druhou řadu. Studio 20th Television prodloužilo hercům smlouvy a pohrávalo si s možností přesunout natáčení do Los Angeles, čímž by se ušetřily peníze na daních. Zdroje uvádí, že pro druhou řadu by bylo dle Foxu místo pouze v létě 2015 a že nakonec stanice došla k závěru, že Gang Related má příliš serializovanou strukturu, která s málo sledovaným letním obdobím nejde dobře dohromady.

Ze všech loňských objednaných dramatických novinek se tak s druhou řadou vrací pouze Sleepy Hollow.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lucie N
před 170 týdny
Sice to jsem patri jen okrajově ,ale cetla jsem ,nevim teda jestli je to...
petruska.77
před 170 týdny
Jé, já ani nevěděla, že ukončili Crossbones :( Takže mám ve watchlistu další...
Sleslikslicka
před 170 týdny
Nápodobně. Koukala jsem na to v tom výčtu jakože cože? Nějak mi to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY