Facebook Twitter E-mail
4. září 2014

The Flash: Druhý Útěk z vězení

Fanoušci slavného Prison Break (Útěk z vězení) mají nový důvod k radosti. Dočkají se znovushledání dvou bratrů z tohoto ikonického seriálu.

Do CW novinky The Flash zavítá herec Dominic Purcell. Ten byl obsazen do role nového zloducha. Spolu se svým „bráchou“ Wentworthem Millerem se setká v desáté epizodě první řady. Půjde o první setkání obou herců od roku 2009, kdy zakončili své působení jako bratři Lincoln Burrows a Michael Scofield.

Purcellova postava se jmenuje Mick Rory. Jde o pyromaniaka, který nalezne prostředek k vyjádření své posedlosti ohněm. Spojí se totiž s Leonardem Snartem aka Kapitánem Zimou (Miller) a stane se zločincem známým jako Heatwave. V komiksech je Heatwave členem skupiny Rogues, kterou vede Zima.

Dvojice herců však není jediná, kdo se v univerzu Arrowa či Flashe objevil. Robert Knepper (T-Bag) hrál Hodináře a tuto roli si zopakuje i ve Flashovi. Peter Stormare (John Abruzzi) ztvární v nové sezóně Hraběte Vertiga.

The Flash má na stanici CW premiéru 7. října.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adeelle
před 227 týdny
Prison break jsem sledovala, těším se na kluky :))
Lill
před 227 týdny
Ja som síce Prison Break nepozerala, ale aj tak sa teším na všetky nové...
Ragnarok8
před 227 týdny
Super...Prison Break jsem před rokem celý dokoukal a rozhodně se na oba velice...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY