Facebook Twitter E-mail
5. září 2014

Kdo se neobjeví v páté řadě Game of Thrones?

Seriál Game of Thrones (Hra o trůny) patří mezi ty, které zná snad opravdu každý. Důkazem může být například fakt, že sledovanost v USA se vyšplhala na dvacet milionů diváků nebo to, že se dočkal rovnou dvojnásobného obnovení.

Není to ještě ani tak dlouho, co se uzavřela čtvrtá série a už se objevují náznaky k sérii páté. Například nyní se objevila zpráva o tom, že někteří herci se v ní neobjeví a samozřejmě není řeč o těch, jejichž příběh došel svého krvavého konce.

Podle slov Kristiana Nairna, který v seriálu hraje Hodora, má jeho parta na rok přestávku: „Budeme mít v natáčení roční pauzu. Způsobené je to tím, že se náš příběh přiblížil ke konci knižního příběhu. Využiju ten rok k tomu, abych se mohl věnovat vlastnímu projektu a k cestování.“

Dá se předpokládat, že tato pauza se nebude týkat jen Hodora a Brana Starka (Isaac Hempstead Wright), ale také Meery (Ellie Kendrick).

Jejich místo tak jistě zaujmou nové postavy, jejichž účast byla oznámena na letošním Comic-Conu. Nových tváří je hned několik, takže pokud vám tato zpráva unikla, tak neváhejte a přečtěte si ji.

Game of Thrones se vrátí v roce 2015.


Bude vám chybět Bran a jeho parta? Nebo myslíte, že u jejich příběhu bylo řečeno prozatím dost a opravdu není co vyprávět?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 167 týdny
K tomu se dá říct jen jediné......Hodor
Klik
před 167 týdny
Fajn, mne to niejak nevadí :) Aj tak ich dejová linka bola zatiaľ najmenej...
ševča
před 150 týdny
Spíš bych čekala, že tam nebude Sansa. Bran ještě toho má v knihách...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY