Facebook Twitter E-mail
5. září 2014

NBC posednou démoni

Stanice NBC nám nachystá pořádnou dávku strachu, objednala scénář k hororovému dramatu The Possession of Maggie Gill.

Drama pocházející z dílny společnosti Amblin Television (Under the Dome, Extant, Red Band Society, Falling Skies, The Americans) by mělo vzniknout pod taktovkou scenáristy Johna Glenna (Eagle Eye).

Maggie je členkou milující rodiny Gillových, která se momentálně nachází uprostřed krize způsobené paranormálními jevy, jež ovlivňují každodenní běh jejich domácnosti. Ve stejnou dobu dva místní detektivové vyšetřují sérii brutálních vražd. Dějové linky se začnou protínat, když si všichni zúčastnění pomalu uvědomují, že by vraždy a strašení mohly mít společného jmenovatele – patnáctiletou Maggie, dceru rodiny Gillových, která je možná posedlá démony.

John Glenn se společně s Mattem Luberem a Adamem Kanem usadí do křesel výkonných producentů. Do jejich týmu se přidají také Darryl Frank, Justin Falvey a Harris Fishman ze společnosti Amblin Television.

Vypadá to, že se dramata o exorcismu v nadcházející sezóně stanou populárním tématem. Pilotní díl adaptace exorcistického komiksu s názvem Outcast Roberta Kirkmana, autora seriálu The Walking Dead, bude uveden na Cinemaxu. Ani Lifetime nezůstává pozadu. Stanice si objednala šestidílnou první řadu hororového dramatu Damien od Glena Mazzara, bývalého hlavního producenta seriálu The Walking Dead, který má volně navazovat na hororový film The Omen.


Máte rádi strašidelné seriály?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 163 týdny
Tady bude asi největší problém ona veřejnoprávní televize, která si toho nemůže...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY