Facebook Twitter E-mail
12. září 2014

Serinda Swan zamíchá kartami v Chicago Fire

Seriál Chicago Fire nás celé léto udržuje v napětí. Závěr druhé série totiž přinesl obrovský zvrat a fanoušci dostali opravdu dlouhý prostor k přemýšlení o tom, jak to s jejich oblíbenými postavami vlastně bude.

Od tohoto tématu však dnes úplně odbočíme, protože přicházíme se zprávou o novém členovi obsazení. A očekáváme, že větší radost bude mít mužská část publika. V nové řadě se totiž v několika epizodách představí Serinda Swan. Pánové si ji jistě pamatují ze seriálů Breakout Kings (Lovci lebek) nebo aktuálního Graceland.

Zde se objeví jako Brittany Baker, grafička, která zkříží cesty Severidovi (Taylor Kinney). Jaký to bude mít dopad na jeho vztah s Lindsay (Sophia Bush), na to si budou diváci muset počkat. V popisu její role je však jasně napsáno, že by měla být pro oblíbeného hasiče potenciálním milostným zájmem.

Její obsazení nebude mít žádný vliv na seriál Graceland. Ten se sice ještě oficiálně nedočkal prodloužení pro třetí sérii, ale všeobecně se to očekává. Finále druhé řady bude odvysíláno 10. září.

Chicago Fire se vrátí na televizní obrazovky již 23. září.


Jak se vám zamlouvá nová herečka? Jak dopadne vztah Severida a Lindsay?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

DrMovr7
před 161 týdny
No však já neříkám, že Sophia je chladná, nýbrž že ta její postava v ChF...
m6nika
před 160 týdny
Juchuu, Serinda je sympatáčka, v Gracelande som si ju obľúbila, tak dúfam,...
Carljack
před 160 týdny
Jo jo v Gracelandu je výborná :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY