Facebook Twitter E-mail
9. září 2014

Stanistan: Jennifer Carpenter z Dextera se vrací k seriálu

Zdá se, že herečka Jennifer Carpenter, která si zahrála jednu z ústředních postav v dramatu Dexter, míří opět k seriálu. I tentokrát dala přednost spíše kabelové televizi a získala tak roli v projektu Stanistan, jejíž pilot si objednala stanice USA Network. Za vznikem stojí Andy Parker, který se ujme i scénáře.

Drama se odehrává na americké základně ve středovýchodní zemi Stanistánu, kde zaměstnanci ministerstva zahraničí, tajní agenti CIA a reportéři narazí na choulostivou rovnováhu mezi nebezpečím a zlehčováním situace. Carpenter si zahraje Marcie Post, vedoucí pro styk s veřejností, která je dcerou vysoce uznávaného diplomata, který bude zvolen novým velitelem veškerých zahraničních aktivit ve Stanistánu.

Od ukončení Dextera je Stanistan již druhý pokus Carpenter o návrat na televizní obrazovky. Na začátku roku se objevily zprávy, že získala novou roli v pilotu ABC Sea of Fire. Stanice si však projekt nakonec nevybrala a z návratu Carpenter tedy sešlo.


Myslíte si, že tentokrát bude mít Jennifer Carpenter větší štěstí? Zaujal vás tento projekt?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 155 týdny
V něčem takovém je tenká hranice mezi vtipem a nevkusem. Snad to zvládnou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY