Facebook Twitter E-mail
8. září 2014

Constantine obsazuje detektiva Jima Corrigana

Seriál Constantine se dost možná může řadit mezi nejočekávanější projekty, které nám letošní podzim na velkých televizích nabídne. Má šanci minimálně mezi diváky, kteří vyhlížejí temnou atmosféru a zpracování komiksů. Seriál sice ještě oficiálně neodvysílal ani jednu epizodu, ale už došlo ke změnám v obsazení.

Dnes však přinášíme zprávu o zbrusu novém obsazení. K seriálu se připojí irský herec Emmett Scanlan, kterého si mohou pamatovat hlavně fanoušci britské soapky Hollyoaks. Kromě toho se však objevil také například v dramatu The Fall.

V Constantinovi se objeví jako detektiv Jim Corrigan. Znalci komiksové předlohy vědí, že se z něho jednoho dne stane postava známá pod jménem The Spectre. Prozatím však popis jeho postavy zní jinak. Jim Corrigan je totiž detektiv na oddělení vražd, který nedovolí, aby mu byrokracie zabránila chytat padouchy, a to i takové, kteří nepatří mezi lidi…

Tvůrci Constantina tak přivádějí do obsazení dalšího herce z britských ostrovů; představitel hlavní role Matt Ryan je původem z Walesu. Seriál má připraven debut na pátek 24. října a pokusí se vytěžit maximální sledovanost ze spolupráce s hitem stanice Grimm.


Už se těšíte až oficiálně vypukne Constantine? Co říkáte na nového herce? Dokáže podle vás přestát vražedný páteční večer?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

VendyHauss
před 162 týdny
Tak mě osobně se líbil dost.Pro mne jen zklamáním,že Constantine je...
Sleslikslicka
před 162 týdny
Ví, ale vzhled neni všechno. Mě v tom jeho výkonu něco zásadně...
VendyHauss
před 162 týdny
Každému sedí něco jiného :-) Ale podle mě dobrý seriál je ten který má...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY