Facebook Twitter E-mail
8. září 2014

ABC Family zařízla seriál!

Letní sezóna pomalu končí, v následujících týdnech nás tedy čeká zvýšené množství informací o prodloužení či zrušení seriálů, které mají své vysílací období právě v těchto měsících.

Aktuálně přišla řada na letošní novinku od ABC Family. V létě byly uvedeny tři novinky, z nichž nyní odpadává komedie Mystery Girls. Stanice se rozhodla s půlhodinovým seriálem v hlavní roli s Tori Spelling a Jennie Garth nepokračovat, i když zprávu nepotvrdila oficiálním vyjádřením.

Zrušení Mystery Girls je však očekávanou zprávou. Seriál měl premiéru v červnu a získal pouhých 760 tisíc diváků. V průměru byla první řada sledována 491 tisíci fanoušky, což je mnohem hlouběji než komedie Young & Hungry nebo Baby Daddy. O dalších dvou letních seriálech, tedy Young & Hungry a Chasing Life, prozatím rozhodnuto nebylo. Očekává se, že oficiální potvrzení zrušení Mystery Girls i informace o zmíněných dvou dalších novinkách stanice zveřejní na konci září.

Mystery Girls se tak přidává k před pár týdny zrušené novince Twisted. Stanice se drží svých osvědčených klasik, obnovila Switched at Birth pro čtvrtou řadu a Pretty Little Liars dvojnásobně pro šestou a sedmou sérii. Vrátí se také drama The Fosters a komedie Melissa & Joey a Baby Daddy. Kromě toho je ve hře i několik pilotů, mezi kterými se rozhoduje o seriálové objednávce (Recovery Road, Stichers a Unstrung).

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Holka
před 236 týdny
Vůbec se nedivím a vůbec mi to nevadí...
dagsoftware
před 236 týdny
ledva som dokázal dopozerať 1. časť, takže zrušenie vítam. Výnimočne.
ševča
před 212 týdny
To byl taky odpad mezi odpady.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY