Facebook Twitter E-mail
12. září 2014

Peggy Carter se zastaví v druhé sérii Agents of S.H.I.E.L.D.

Fanoušci seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. a filmů Captain America: The First Avenger a Captain America: The Winter Soldier už se dozajista nemohou dočkat premiéry nového seriálu Agent Carter, který se bude vysílat mezi první a druhou polovinou druhé série Agentů. Agentka Peggy Carterová, v podání Hayley Atwell, se poprvé představila v prvním díle Captain America, kde se zakoukala do hlavního hrdiny Stevea Rogerse (Chris Evans). Ten během války obětoval svůj život a Peggy musela pokračovat v tom svém. Stala se spoluzakladatelkou S.H.I.E.L.D.u a bojovala za svou zemi. Až po uplynutí téměř 70 let vyšlo najevo, že Steve ve skutečnosti nezemřel, celou tu dobu byl zmražený.

Diváci však na Peggy nemusí čekat až do zimy. Objevily se informace, že se agentka objeví již v premiéře druhé série Agents of S.H.I.E.L.D. Podrobnosti jsou zatím ale pečlivě střeženy a není tedy jasné, zda se bude jednat o flashbacky ze 40. let nebo zda půjde o současnost, což by znamenalo, že by byla herečka opět zahalena do kostýmu staré dámy jako tomu bylo ve dvojce Captain America. Jedná se tedy o vůbec první propojení obou seriálů.

Kromě Hayley Atwell se k Agentům chystají i další nové postavy. Objeví se bývalá Xena Lucy Lawless, představí se nový agent i otec Skye a těšit se můžete i na Adrianne Palicki. Ani Agent Carter s castingy nezaostává. Minulý týden jsme vás informovali hned o dvojitém obsazení.

Edit: Na Twitteru časopisu TV Guide byla zveřejněna první fotka agentky Carter z Agents of S.H.I.E.L.D., ze které vyplývá, že se bude jednat o flashback.

Agents of S.H.I.E.L.D. se na televizní obrazovky vrací již 23. září.


Těšíte se na nové díly Agents of S.H.I.E.L.D.? Potěšila vás zpráva o Peggy Carter? Máte v plánu koukat na Agent Carter?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 162 týdny
Tak hlavně aby ta druhá série stála za to a pořádně se rozjela, myslím že nikdo...
Gabik.029
před 162 týdny
Já si teď dala rewatch a zjistila jsem, že to taková nuda nebyla :D Když to...
marvio
před 162 týdny
Tak je fakt, že ten rozjezd první série byl velmi pomalý, ale pak to stálo za...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY