Facebook Twitter E-mail
13. září 2014

Penny Dreadful se připravuje na druhou řadu

Letošní novinka od stanice Showtime s názvem Penny Dreadful rozhodně zabodovala. Něco málo jsme se dozvěděli na Comic-Conu, ale konkrétnější věci zjišťujeme až nyní. Začíná se totiž naplno rozbíhat práce na druhé sérii a jak už to tak bývá, nová série přinese i nové postavy a herce.

Bylo oznámeno, že ve druhé řadě se jako hvězdný host objeví Patti LuPone. To je držitelka ceny Tony, ale znát ji mohou i fanoušci televizních seriálů. Představila se totiž například v Girls, American Horror Story nebo 30 Rock. V Penny Dreadful si zahraje tajemnou postavu, která bude mít velký význam v minulosti Vanessy (Eva Green).

Není však jediným oznámeným hostem, objeví se také Douglas Hodge jako Bartholomew Rusk, vyšetřovatel Scotland Yardu. Novou roli získala i Sarah Greene (Vikings), která se představí jako Hecate, dcera Evelyn Poole a objeví se také Jonny Beauchamp v roli mladého muže s jedinečnou minulostí.

Kromě toho se Helen McCrory (hraje Evelyn Poole) a Simon Russell Beale (hraje Ferdinanda Lylea) dočkali povýšení na hlavní postavy.

Výroba desetidílné druhé sérii začne v Dublinu v průběhu září a premiéry se dočkáme v roce 2015.


Jak se vám líbila první řada? Těšíte se na pokračování? Co říkáte na nové postavy?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
před 269 týdny
Teď je nejdůležitější, aby byla druhá série našlapanější než ta první, vážně...
Denisa Wild
před 261 týdny
Osobně se nemůžu dočkat!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY