Facebook Twitter E-mail
10. září 2014

Článkaři tvrdí: Flash na CW bude bleskový hit

Nová sezóna je téměř tady. Tento týden vám náš tým hlavních článkařů nabídne subjektivní názory na to, co stojí za to zařadit do watchlistu, a od čeho naopak dát rychle ruce pryč.

Sezóna 2014/2015 oficiálně začíná příští týden. Pokud stále ještě nevíte, zda si do svých watchlistů zařadit některou z novinek, třeba se vám bude hodit právě tato série článků, kterou pro vás připravilo sedm hlavních článkařů SerialZone.

Každý den vám přineseme odpovědi na tři jednoduché otázky. Co u jednotlivých televizních stanic bude podle nás stát za to vidět, před čím naopak schovat hlavu do písku, a na konec naše malá tipovačka, kterou novinku daná stanice zruší jako první.

U CWčka toho není moc na výběr. Loni bylo pouze pět novinek, letos dokonce jen čtyři. Dvě stanice nasadí na podzim, dvě budou čekat do midseason. Přesto se i z tak malého výběru dají zvolit odpovědi na naše stálé otázky.

Nezapomeňte, že máte poslední dny na to, abyste si tipli v naší každoroční soutěžní tipovačce a hráli tak o pomyslný titul seriálového znalce a o kupu kreditů. Čím víc lidí tipuje, tím víc kreditů se vyhrává! Takže tipovačku posílejte dál :-)

Jaká je podle tebe nejlepší novinka na stanici CW?

Fruiko
The Flash. Mladší brácha Arrowa úplně křičí: „Já jsem HIT!“ Takže předpokládám, že tohle DC duo bude předvádět svoje svaly i za pár let.
ragelly
The Flash – Myslím, že tady se asi všichni shodneme. Trailer vypadal perfektně, samotná epizoda ještě lépe. Po úspěchu Arrow bude tohle pro CW další trefou do černého. Seriál má potenciál kráčet ve stopách Smallville a vydržet s námi následující dekádu.
pajky
Tady je to bez debat. Nejlepší bude The Flash a pomáhá tomu i fakt, že ostatní novinky nejsou zajímavé.
gabik.029
Arrow jsem ještě neviděla, ale jeho pověst ho předchází, a proto si po zkouknutí traileru k jeho spin-offu troufám říct, že i The Flash bude pro CW dalším úspěchem. Superhrdinové jsou téměř vždy sázkou na jistotu, obsazení je sympatické a napětí by alespoň podle traileru také chybět nemělo.
Furiant
CWčko nemá moc nových seriálů, takže tady to je jasné – nejlepší novinkou je jednoznačně Flash. Akční nářez podle komiksu a navíc zaměřený na mladé diváky. Není tedy pochyb, že se tento superhrdina stane pro CW velmi úspěšným. Sledovat jej sice asi nebudu (nekoukám ani na Arrow), ale z těch čtyř novinek je to prostě opravdu to nejlepší…
allyska
Já se osobně nejvíce těším na iZombie, jelikož ho má na svědomí můj oblíbenec Rob Thomas a očekávám proto chytrou podívanou a skvělé zvraty jako u Veronicy Mars. Na Flashe jsem sice zvědavá, ale bojím se, aby si našel vlastní cestu a nebyl to jen slabý odvar svého staršího bratra Arrowa .
Seraphine313
Na CW je Flash jasná volba. Sází na něj stanice, sází na něj diváci, v konkurenci ostatních novinek zásadně vyniká.

Jaká je podle tebe nejhorší novinka na stanici CW?

Fruiko
Jane the Virgin je děsná po všech směrech, ale svoje publikum si pravděpodobně najde. Mnohem víc se bojím o osud Messengers, na které si příští rok nejspíš ani nevzpomeneme.
ragelly
Messengers – Popravdě jsem nevěděla, co z nové čtverky od CW vybrat. Všechny seriály vypadají slibně, na všechny se těším. Pořád doufám, že Jane the Virgin bude stejné překvapení jako loni Reign a že se u toho budu bavit. Určitě tomu šanci dám. Messengers pojede až v midseason a prozatím k tomu není pořádné promo, proto tato volba.
pajky
I když je Jane the Virgin na pováženou, tak podle mě je nejhorší iZombie. Zombíků už jsem přesycen a nepomůže ani sexy holka v hlavní roli, která pojídá mozky, aby za pomoci cizích vzpomínek vyřešila zločin. Slyšíte jak to zní?
gabik.029
Tady je to celkem jasné – Jane the Virgin. Přesto mi ale zvědavost nedovolí, abych se na pilot nekoukla, protože tahle novinka je tak absurdní, že to musím vidět na vlastní oči. Teenagerka, která byla omylem uměle oplodněna, zatímco je ještě panna? Myslím, že jedna telenovela na tohle téma bohatě stačila.
Furiant
Ummm… hodím si mincí… panna nebo… nebo vlastně nic. Jane the Virgin totiž rozhodně nebude nic pro mě. Naprosto nezáživná zápletka o tom, jak duch svatej zbouchnul věřící holku. A ještě k tomu to všechno je na motivy venezuelské telenovely. Jasně, proč ne. To bude určitě super. Amen.
allyska
Messengers, kde se mi vůbec nezamlouvá námět, sice stejně jako minulý rok u 100, The, The, který si sice minulý rok své diváky našel, ale tomuhle prostě nevěřím a nehodlám se podívat ani na pilot.
Seraphine313
Úplně jsem nepřišel na to, co bych vlastně měl na Jane the Virgin vidět. Zápletka je divná, trailer mě pak jen utvrdil v tom, že telenovela na CW je krok vedle.

Co podle tebe zruší CW zruší jako první?

Fruiko
CWčko většinou moc předčasně neruší, proto si na první rušení budeme muset nejspíš počkat až do upfronts. A tam nejspíš odpíská Messengers.
ragelly
Jane the Virgin – Opět volba jen proto, že něco říct musím. Nejsem si jistá, jak tuto komedii diváci přijmou, ale vylučovací metodou mi nic jiného nevyšlo. Messengers by mohl mít úspěch v midseason jako loni The 100 a Flashi i iZombie docela věřím.
pajky
Jane the Virgin, protože ostatní nezajímavý novinky začínají až v midseason. I když je možné, že zruší vše (kromě Flashe) společně až na konci sezóny.
gabik.029
Jane the Virgin. Na to snad nemůžou koukat ani ti Američani.
Furiant
Vidím to opět na Jane the Virgin. Původní upíři jsou sice celkem slušní předskokani a pár Američanek na to možná bude koukat, ale tohle prostě nemůže projít do další sezóny. Nemůže.
allyska
Má volba padá opět na Messengers, jelikož u Jane the Virgin doufám v úspěch, protože tím, že mi CWčko přesunulo Hart of Dixie na midseason, potřebovala bych od září nějakou příjemnou oddychovku.
Seraphine313
Ze čtyř novinek se nedá dělat moc závěrů, a vzhledem i k tomu, že dvě z nich jsou plánované na midseason, volba je jasná – Jane the Virgin. Nemyslím si ale, že zrušení proběhne ještě v sezóně, verdikt přijde až v květnu.

A co vy? Podělte se o své odpovědi v komentářích!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Locke
před 166 týdny
Když bych chtěl sledovat seriál o nechtěném oplodnění, tak asi zvolím...
Klik
před 166 týdny
Ja som Reign fandila od začiatku, zaujal ma trailer dokonca aj The 100...
ševča
před 136 týdny
Vidím, že nejsem jediná, kdo Jane podcenil. Ne že bych na její kvalitu změnila...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY