Facebook Twitter E-mail
15. září 2014

Simpsonovi versus Simpsonovi?

Fanoušci legendárního žlutého seriálu Simpsonovi již jistě vědí, že se v příští roce chystá speciální epizoda, ve které se Simpsonovi setkají s rodinkou původem z Quahogu, tedy Griffinovými. Informace o tomto setkání prozradili tvůrci i na letošním Comic-Conu. Není to však jediné shledání, které bylo oznámeno. Tvůrci prozradili, že se dostaví i Planet Express ze seriálu Futurama.

Jak nyní vyšlo najevo, tak ani to není vše. Homer a jeho rodinka se totiž setkají ještě s… Homerem a jeho rodinkou. Ano, zní to zvláště, ale tvůrci si na speciální Halloweenskou epizodu připravili něco opravdu speciálního. Simpsonovi se totiž setkají s původními Simpsonovými, tedy těmi, kteří byli představeni v roce 1987 v The Tracey Ullman Show.

Tato epizoda se bude vysílat 19. října a obsahuje příběh o strašidelném domě. Tento příběh má být parodií na film Ti druzí. Simpsonovi zjistí, že v domě žije strašidelná rodina a jak se později ukáže, tak duchové budou právě jejich hrubě načrtnutí předchůdci.

Již dříve diváci měli možnost v seriálu původní rodinku několikrát zahlédnout, ale v této epizodě půjde o nejpropraco­vanější a nejdelší oživení. Zajímavé je, že členové obsazení Dan Castellaneta (Homer), Nancy Cartwright (Bart), Yeardley Smith (Lisa) a Julie Kavner (Marge) budou původní rodinku namlouvat původními hlasy. Za 25 let se totiž hlas postav dost změnil.

„Lidé si pamatují změnu u Dana, ale Nancy se změnila také. Je to těžké zaznamenat v průběhu, ale uvidíte, že tam rozdíl je. Bylo opravdu zábavné vidět tu souhru mezi dvěma verzemi Simpsonových a i pro herce bylo zajímavé vidět vývoj jejich hlasu,“ dodal k tomu výkonný producent Al Jean.

A nápověda od Ala Jeana na závěr: „Už jsme naznačili, že původní rodina byla zavražděna a zakopána pod domem, takže rozšíříme tuto myšlenku. Pokud lidé chtějí skutečné Halloweenské krveprolití, tak ho dostanou. “


Co na toto střetnutí říkáte? Těšíte se na start 26. řady legendárního seriálu?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dalibor.durcak
před 166 týdny
Nevíte náhodou, proč se seklo české vysílání 25. řady Simpsonových na Prima...
Seraphine313
před 166 týdny
Protože Prima pravděpodobně řeší situaci kolem dabingu (spousta herců je...
dalibor.durcak
před 166 týdny
To dává smysl. Děkuji.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY