Facebook Twitter E-mail
15. září 2014

Ground Floor a shledání ze Scrubs

Aktualizováno: Herečka musela roli kvůli natáčení Cougar Town odmítnout. Místo ní roli převezme Emily Rutherfurd, známá především ze sitcomu The New Adventures of Old Christine.

V loňském roce vypustila stanice TBS do vysílání Ground Floor, nový seriál od Billa Lawrence. Seriál se neztratil a zabodoval, což znamená, že se dočkal objednávky na druhou sérii. Už před pár týdny jsme informovali o tom, že se dočkáme nové postavy a dnes přicházíme s další zajímavou informací.

Dočkáme se totiž jednoho velmi zajímavého shledání. V seriálu se objeví Christa Miller, které momentálně účinkuje v seriálu Cougar Town (Město žen). Nejzajímavější na tomto hostování je fakt, že se objeví jako manželka pana Mansfielda (John C. McGinley). Zahraje si Allie Mansfield, elegantní, drzou a umělecky založenou ženu. Zároveň je jediným člověkem na světě, který dokáže ovládnout ego Remingtona Mansfielda.

Není to poprvé, co se tito dva herci ocitají ve stejné situaci. Již před pár lety v seriálu Scrubs si vyzkoušeli, jaké to je hrát manželský pár. A aby toho nebylo málo, tak Christa Miller je ve skutečnosti manželkou hlavního tvůrce Billa Lawrence.

Na start druhé řady Ground Floor si budeme muset počkat až do 9. prosince.


Máte rádi takováhle shledání? Těšíte se až v nové řadě uvidíte známou tvář?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 161 týdny
Promiň :)
HonZajs000
před 161 týdny
Tak to jsme byli dva. Ale stejně, už jen dva měsíce a kousek. Moc se těším....
ševča
před 148 týdny
Nějak mám pocit, že ta druhá to nezvládne tak dobře.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY