Facebook Twitter E-mail
14. září 2014

Skončí Ellen Pompeo po Grey's Anatomy s herectvím?

Herečka Ellen Pompeo, která se proslavila rolí Dr. Meredith Grey ze seriálu Grey's Anatomy (Chirurgové) se při jedné diskuzi rozpovídala o své možné budoucnosti.

Z tohoto rozhovoru vyplynulo, že je velmi pravděpodobné, že se po ukončení Grey's Anatomy bude věnovat spíše práci za kamerou než hraní.

„Rozhodně nemám nějakou silnou touhu věnovat se herectví, až skončí Grey's. Rozhodně cítím potřebu změny, nepovažuji herectví za nějak výrazně posilující,“ řekla Ellen.

Přesto nedávno podepsala společně s hereckým kolegou Patrickem Dempseyem novou smlouvu na dvě série, což znamená, že by měla v herectví pokračovat nejen tuto (jedenáctou), ale i případnou příští (dvanáctou) sérii.

„Herectví je skvělá příležitost, ale já jsem ho za posledních jedenáct let dělala až moc. Možná nějaká část mě cítí, že potřebuji něco dokázat. Nemyslím si, že je to herectví, vždyť dokonce nemám ani žádnou cenu.“ dodala se smíchem Ellen. Přiznala, že jí mnohem zajímavější přijde, když se pokusí nějakou knihu nebo nějaký nápad vzít a něco z ní připravit.

I přesto nechce tvrdit nic s určitostí, nechává si otevřená zadní vrátka a sama říká: „Nikdy neříkej nikdy. Nebudu tvrdit, že už před kameru nevlezu. Pokusím se mít otevřené srdce i mysl a když něco přijde, tak se nebudu bránit.“

V podstatě tím říká: „Dosáhla jsem absolutního vrcholu, kterého v televizi mohu dosáhnout a chci vyzkoušet něco nového a zjistit, jestli jsem v tom dobrá. Grey's se vysílají v 97 zemích a máme to štěstí, že nás tito úžasní fanoušci mají rádi i po deseti letech. Cítím, že jsem to dokázala a nepotřebuji dokazovat nic dalšího.“


Co na to říkáte? Dovedete si vůbec představit Ellen v jiné roli než Meredith?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

IrmaVep
před 166 týdny
Jen ať to zkusí, přeju jí to. A k té závěrečné otázce, zda si ji vůbec...
ecole
před 165 týdny
Řada bych ji viděla i v jiné roli :-D jestli natočí nějaký film, tak...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY