Facebook Twitter E-mail
16. září 2014

Hannibal: Gillian Anderson hlavní postavou

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu Hannibal, tak tato zpráva je přesně pro vás. Už během letošního Comic-Conu nám hlavní tvůrce Bryan Fuller prozradil několik zajímavých informací k nadcházející sérii. Teprve teď ale byla oficiálně oznámeno jedno opravdu velké obsazení.

Ve třetí řadě se totiž bude pravidelně vyskytovat Gillian Anderson. Tato herečka se proslavila svou rolí Dany Scully v seriálu Akta X, ale fanoušci seriálu Hannibal už ji dobře znají. V první i druhé sérii už se totiž představila jako Bedelia du Maurier.

Příběh by se měl dějově vrátit jen rok poté, co Hannibal (Mads Mikkelsen) a Bedelia ve finále druhé řady společně odletěli do Evropy. Sám Fuller to viděl jako pilot pro novou sérii v hlavních rolích právě s Mikkelsenem a Anderson.

„Herci i štáb jsou nadšeni, že mohou přivítat Gillian jako hlavní postavu třetí řady,“ řekl Fuller a dodal: „Ona přináší důvtip, půvab a inteligenci do každé role, kterou ztělesnuje. Psaní scénáře je pak mnohem jednodušší, když vás inspiruje taková herečka. Nemůžu se dočkat, až ji diváci uvidí ukousnout si z Hannibala větší sousto než kdy předtím.“

Gillian Anderson v loňské sezóně hrála hlavní roli v seriálu Crisis (Stav ohrožení), ten byl však ukončen a otevřela se tak cesta, aby se připojila k obsazení Hannibala. Kromě toho by se měla objevit i ve druhé řadě dramatu od BBC The Fall.

Hannibal se se svou třetí sérií vrátí až v midseason.


Máte radost, že se podařilo přesvědčit Gillian k hlavní roli? Těšíte se na třetí sérii?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY