Facebook Twitter E-mail
12. září 2014

Vraždění nekončí aneb prodlužujeme!

Další letní seriál už má o svém osudu jasno. Fanoušci netrpělivě čekali na rozhodnutí právě o této letošní novince; čísla sledovanosti totiž nebyla úplně oslnivá, v porovnání s konkurenty se však seriál nemusel ani úplně stydět.

Posledním šťastně obnoveným seriálem je drama stanice TNT s názvem Murder in the First. Seriál se ve druhé řadě dočká deseti nových epizod. Seriál z produkce Stevena Bochcoa tak získal od stanice důvěru i pro příští rok a dokázal, že TNT měla úspěšné letní měsíce. Již dříve byla obnovena novinka The Last Ship, nyní se tedy čeká jen na Legends.

Murder in the First neměl prodloužení jisté. Rozhodnutí přišlo až měsíc po konci první řady. Jak jsme již zmínili, ratingy nebyly vysoké, ale byly stabilní. První řada získala v průměru 4,7 milionu diváků na epizodu za týdenní sledovanost. Seriál kombinuje procedurální elementy s více serializovaným stylem, který je v souladu s novým směrem, kterým se TNT vydává. První sezóna ukázala jednu vraždu, vyšetřování a soud. Předpokládá se, že ve druhé řadě bude zcela nová záhada.


Sledujete tuto letní novinku? Těší vás oznámení o prodloužení a přivítáte zcela novou dějovou linku?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 161 týdny
Mě se to líbilo, jako nic extra, ale bylo to takový, že se mi na to hezky...
marvio
před 161 týdny
Jako nebyl to žádný trhák, ale jak píše Carnastea, hezky se na to dívalo. Tom...
Mira Brabec
před 161 týdny
Pecka nebo zjevení to nebylo,ale solidně to šlapalo hlavní přectavitelé mě...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY