Facebook Twitter E-mail
17. září 2014

Kenny Johnson si zahraje v páté sérii Cover Affairs

Bývalá hvězda seriálu The Shield (Policejní odznak) a hvězda hororového Bates Motelu se objeví v druhé polovině páté série špionážního dramatu Covert Affairs (V utajení) stanice USA Networks. Kenny Johnson si zahraje soucitného bývalého operativního důstojníka polovojenské organizace CIA, který je znám svými vysokými morálními hodnotami a jehož předchází skvělá pověst. Je to přesně ten typ člověka, který se ke každé výzvě postaví čelem.

Ačkoliv si to Auggie (Christopher Gorham) nepřál, v posledním díle s názvem „Sensitive Euro Man“, odvysílaném v letní sezóně, Annie Walker (Piper Perabo) pomohla McQuaidovi (Nicholas Bishop) dokončit jeho misi. Ve stejnou dobu se na americké půdě objeví bezprostřední hrozba a Haley (Kenny Johnson) se tak ve svém honu za pravdou stane ještě neústupnější.

Nejznámější rolí Kennyho Johnsona je bezesporu detektiv Curtis „Lemonhead“ Lemansky v seriálu The Shield. Na televizních obrazovkách jste ho ale mohli vidět například i v Saving Grace (Božská mrcha), Cold Case (Odložené případy), Burn Notice (Status: Nežádoucí), Dexterovi a Sons of Anarchy (Zákon gangu).

Aktuálně vysílaná pátá řada se do druhé poloviny přehoupne už 26. září 2014.


Sledujete seriál Covert Affairs? Myslíte si, že Johnnyho postava přinese nějaký zásadní zvrat, nebo se bude jednat pouze o další vedlejší podstavu, která brzy upadne v zapomnění?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 227 týdny
Ten herec je velký sympaťák a myslím, že nějaký zvrat by mohl a měl nastat. Ale...
Sleslikslicka
před 227 týdny
No, ještě nás s ním neseznámili, takže je mi zatím ukradenej, hlavně aby...
verunkabrožová
před 224 týdny
no doufám,že tam bude za sympatáka,protože jestli se nepletu,v Chicago fire byl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY