Facebook Twitter E-mail
18. září 2014

HBO uvede novou čtyřdílnou komedální show Jemaina Clementa

Když kultovní novozélandská kapela The Fight of the Conchords ukončila v roce 2009 svůj stejnojmenný komediální seriál na stanici HBO, přišla o mnoho zklamaných fanoušků. Nyní ale jedna polovina tohoto hudebně komediálního dua chystá návrat se čtyřdílnou komediální show.

V jednom z rozhovovorů pro The Guardian Jemainu Clementovi uteklo, že na show pracuje s režisérem a občasným spolupracovníkem Conchords Taikem Waititi (Boy, Eagle vs. Shark). Clement neupřesnil, zda se v show ukáže i druhý člen Conchord Bret McKenzie. Připustil ale, že jednali o obnovení kapely pro nějaký film.

„Mluvíme o filmu velmi často. Občas to vypadá, že jsme za posledních pár let přišli o mnoho nápadů, ale Bret, James (pozn. James Bobin, režisér) a já chceme udělat muzikál. Bylo by dobré udělat něco společně. …Chybí mi koncery Flight of the Conchords.“ uvedl Clement pro The Guardian.

Ačkoliv se kapela rozpadla, kariéra obou členů se ubírá dobrým směrem. Bret McKenzie získal Oscara za nejlepší původní píseň „Man or a Muppet“ z filmu The Muppets a Clement se soustředil převážně na hraní. Vidět jste ho mohli ve filmech The Muppets Most Wanted, Gentleman Broncos a Men in Black III.


Co říkáte? Naváže Clement na úspěch The Flight of the Conchords i bez svého kolegy z kapely?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY