Facebook Twitter E-mail
28. října 2014

Krmení pro watchlist: Benched

Nezaujalo vás nic z letošních novinek? Uvolnilo se vám místo ve watchlistu? Máte rádi stanici USA Network? Pokud jste kladně odpovídali, tak dnešní článek je přímo pro vás. Dnes se totiž dočká premiéry novinka Benched.

Na co se v této novince můžeme těšit? Půjde o dvacetiminutovou komedii, která se zaměřuje na oddanou a ambiciózní korporátní právničku. Ta prožije nervové zhroucení poté, co je přeskočena při povýšení. To má za následek fakt, že skončí jako veřejný obhájce. Seriál dostal objednávku na 12 epizod.

Hlavní hrdinku Ninu si zahraje Eliza Coupe. Tuto herečku si pravděpodobně budete pamatovat díky roli Jane Kerkovich-Williams v seriálu Happy Endings nebo případně jako Dr. Denise Mahoney ze Scrubs: Doktůrci. Jejího nového kolegu Phila si zahraje Jay Harrington, kterého si můžete pamatovat díky hlavní roli v seriálu Ted a spol. Ten se dá popsat jako vysoký a pohledný, i když trochu zanedbaný veřejný obhájce a zároveň také vášnivý hazardní hráč.

Scénář měla na starosti Michaela Watkins známá především díky seriálu Trophy Wife, na scénáři spolupracovala s Damonem Jonesem.

Tak a nyní je na řadě trailer, tak se podívejte a usuďte, zda vám to bude stát za váš čas…


Co myslíte? Zaujal vás popis seriálu či obsazení? Dáte této novince šanci?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ragnarok8
před 250 týdny
Takže dobré...ale od USA by si očekával větší kvalitu, chápu to dobře? :)
Pajky
před 250 týdny
Mohlo by být líp, to určitě :) Ale tak není všem dílům konec :)
ševča
před 244 týdny
Jo, trochu jako Franklin and Bash, když to ještě bylo vtipné a o něčem.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY