Facebook Twitter E-mail
18. září 2014

Luke Perry se připojuje k CSI: Cyber

O tom, že stanice CBS plánuje na midseason nový spin-off CSI: Crime Scene Investigation (Kriminálka Las Vegas) s názvem CSI: Cyber, který se bude zaměřovat na kybernetické zločiny. Příběh je založen na reálném životě kyberpsycholožky Mary Aiken.

Podle posledních zpráv se k seriálu připojí Luke Perry. Ten se proslavil rolí Dylana McKaye v seriálu Beverly Hills 90210, ale pamatovat si ho můžete i díky dalším rolím a hostováním. Naposledy se objevil v seriálu Body of Proof (Tělo jako důkaz).

K CSI: Cyber se připojí jako vedlejší postava, která by mohla osvětlit minulost zvláštní agentky Avery Ryan (Patricia Arquette). Jeho postava se bude jmenovat Nick Dalton, což je bývalý agent FBI, který měl být u spuštění kybernetické jednotky ve Washingtonu. Dojde však k jistému selhání, po kterém se Dalton rozhodne přesunout do soukromého sektoru. Navíc zná Dalton mnoho tajemství z minulosti Avery.

Luke Perry se tak připojí k obsazení, které bylo oznámeno již dříve. Na seznamu herců tak již figuruje například James Van Der Beek, Charley Koontz, Peter MacNicol nebo Shad Moss (Bow Wow).


Co říkáte na novou posilu? Zaujal vás CSI: Cyber a dáte mu v midseason šanci?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY