Facebook Twitter E-mail
17. září 2014

Crossover mezi Scorpionem a NCIS: LA?

Stanice CBS si pro milovníky kriminálek nachystala něco, co je určitě potěší – chystá se totiž crossover mezi novinkou Scorpion a zaběhnutým NCIS: Los Angeles!

Scorpion je nový seriál o týmu brilantních géniů, kteří se zaměřují na hrozby moderní doby. V hlavní roli se představí Elyes Gabel jako výstřední génius Walter O'Brien. Avšak i tento super chytrý tým potřebuje pomoct od samotné a velké Hetty (Linda Hunt)!

A o co tedy v tomto netradičním crossoveru půjde? V halloweenské epizodě Scorpiona bude O'Brienův tým pátrat po jednom drahocenném obrazu. Hetty, která má neocenitelné zkušenosti a dovednosti z práce v utajení, zaučí tento tým, aby se infiltroval na halloweenskou párty a získal tak potřebné informace.

Tento crossover tedy rozšíří už tak celkem velké a propojené universum kriminálních seriálů od CBS. NCIS: Los Angeles vychází z původního NCIS (který je navíc spin-offem JAGu) a k tomu se od letošní sezóny bude vysílat i nový seriál NCIS: New Orleans. Během seriálové sezóny 2011/2012 pak proběhly dva crossovery mezi NCIS: LA a Hawaii Five-0. Spárování se Scorpionem je však vlastně celkem logické, když se seriály budou na CBS vysílat po sobě.

Na závěr ještě dodáme, že crossoverová epizoda se bude vysílat ke konci října. Jak jste se určitě dozvěděli z našeho velkého přehledu Kdy co vypukne, Scorpion svoji cestu započne 22. září, NCIS: Los Angeles se pak s šestou řadou vrátí na obrazovky o týden později, tedy 29. září.


Líbí se vám toto propojování seriálů? A těšíte se na to, co nám Hetty ve Scorpionovi předvede?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Fruiko
před 165 týdny
Já mu věřil, ale byl jsem přihlašován... Nakonec nám tam všem gorila vezme...
ševča
před 159 týdny
Já to tak nemám ráda... Nikdy nejsem u dvou seriálů ve sledování stejně...
Furiant
před 159 týdny
Teď jsem ten díl viděl a Hetty je ve třech krátých scénách. Vůbec nevadí,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY