Facebook Twitter E-mail
20. září 2014

Flash a návrat další původní postavy

Seriál The Flash právem patří mezi nejvyhlíženější projekty letošního podzimu. Jak se blíží premiéra, začínají se množit i informace k samotnému seriálu. Například víme, že se dočkáme crossoveru s Arrowem, známe i nějaké záporáky pro první řadu a očekáváme i reunion herců z Prison Break.

Přesto jako jedna z prvních zpráv, kterou jsme se dozvěděli, byla ta o obsazení Johna Wesleyho Shippa. Proč to nyní zmiňujeme? Inu, ze dvou důvodů. Zaprvé abychom připomněli, že Shipp si zahrál Flashe v původním seriálu z roku 1990, a za druhé, protože to nebude jediná připomínka k tomuto seriálu.

K obsazení se připojí i Amanda Pays, která v původním seriálu hrála Dr. Christinu McGee. Podle dostupných informací si právě tuto roli zopakuje. Doktorka byla expertem na genetiku a zároveň také hlavním spojencem, ale i objektem touhy pro hlavního hrdinu. Tentokrát se však vrátí jako zaměstnanec konkurenční společnosti S.T.A.R. Labs.

Premiéra je připravena na 7. října na stanici CW.


Co na tohle propojování říkáte? Zamlouvá se vám? Těšíte se na premiéru Flashe?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY