Facebook Twitter E-mail
19. září 2014

Co kdyby se Castle s Beckettovou nikdy nepotkali?

Tak přesně tuhle otázku si položili i tvůrci seriálu Castle (Castle na zabití) a rozhodli se, že jako odpověď divákům naservírují jednu ze svých epizod. V šesté epizodě sedmé série prozkoumají tuto alternativní realitu, ve které se Castle (Nathan Fillion) a Beckettová (Stana Katic) nikdy nesetkali.

Podrobnosti jsou zatím tajné, avšak Jon Huertas (Esposito) se svěřil, že se jedná o jednu z jeho nejoblíbenějších zápletek. Začátek série se bude zabývat Castlovou „smrtí“ a bude odkryta nová mytologie. To naznačili i tvůrci seriálu v jednom z dřívějších rozhovorů. „V prvních pár epizodách se moc komedie objevit nemůže,“ sdělil Huertas. „Ale tato alternativní realita je klasická epizoda Castla, ve které je zločin propleten s komedií.“

Podle Huertase představí tato epizoda úplně jiný svět, kde všechny hlavní postavy existují, ovšem za úplně jiných okolností. „Bylo vtipné číst scénář a vidět, jak jsme mohli být všichni úplně jiní,“ svěřil se. „Bude to opravdu vtipná epizoda a diváky bude bavit. Je to jeden z těch dílů, u kterých se prostě musíte smát.“

Epizody s alternativní realitou nejsou v seriálech rozhodně žádnou novinkou. Objevují se v různých podobách, ale v každém případě se jedná o zaručený přísun zábavy. Seriál Grey's Anatomy (Chirurgové) se touto cestou vydal už dvakrát a pamatovat si můžete i epizodu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku), ve které se spekulovalo, jaké by to bylo, kdyby Sheldon nežil. Ze starších seriálů alternativní realitu prozkoumaly například Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), Friends (Přátelé), Felicity nebo Star Trek.


Líbí se vám tento nápad? Jak si myslíte, že bude Castlův alternativní svět vypadat?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 160 týdny
Už aby to začalo
zayaree
před 160 týdny
Tak to bude zajímavé.. :D Už se těším, ostatně se třepu na chystanou premiéru...
ševča
před 155 týdny
Být to vážné, určitě ne, ale říkají, že to bude sranda, tak jim to zatím budu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY