Facebook Twitter E-mail
19. září 2014

FOX uzavře smlouvu s ďáblem

Televizní stanice FOX se rozhodla do seriálové podoby převést další komiksovou předlohu. Tentokrát by za tímto účelem měl posloužit komiks od DC a v hlavní roli by se měl představit samotný Lucifer, postava, která se původně představila v komiksu The Sandman.

Televize se odhodlala k objednání takzvaného put pilotu, což se opravdu může jevit jako dohoda s ďáblem, stanice se tím totiž zavazuje, že odvysílá minimálně pilotní epizodu. Pokud se tak nestane, tak bude stanice muset studiu, které projekt produkuje, zaplatit výraznou peněžní pokutu.

Potenciální série by měla sledovat Lucifera, který opustil pekelný trůn a všechny výhody pekla, aby si v Los Angeles otevřel exkluzivní piano bar s názvem Lux. Znuděný vládce pekla tak vymění své království za blyštivé pozlátko lidského světa.

Jako hlavní tvůrce a zároveň i výkonný producent se představí Tom Kapinos. Toto jméno musí být povědomé hlavně fanouškům seriálu Californication.

Oživovat komiksové hrdiny momentálně patří mezi velké trendy. Letos se na stanicích velké pětky dočkáme hned čtyř seriálů podle komiksové předlohy. Stanice FOX bude sázet na Gotham, NBC představí Constantina a CW má v programu Arrowa a Flashe. Kromě Lucifera se také připravuje i Supergirl.


Myslíte, že se pilot dočká objednávky na celou sérii? Koho byste si představili v hlavní roli?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 161 týdny
Něco bych chtěla v Tv opravdu vidět a to je Sandman. I když si nejsem...
ellannor
před 161 týdny
Ano prosím. Komiks je super. Doufám, že to vyjde.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY