Facebook Twitter E-mail
21. září 2014

Arrowa potrápí i Captain Boomerang

Seriál Arrow nás nepřestává zásobovat novinkami týkajícími se nových postav a obsazení. Naposledy nám prozradil, že se dočkáme samotného Ra's al Ghula a dnes odhaluje další postavu, která zkomplikuje situaci hlavnímu hrdinovi.

K obsazení se připojí Nick Tarabay, kterého si jistě pamatují především fanoušci seriálu Spartacus: Krev a písek, kde si zahrál Ashura.

Nyní se připojí na několik epizod k seriálu Arrow jako Digger Harkness, kterého znalci komiksové předlohy znají také pod přezdívkou Captain Boomerang. Digger v sobě dusí velkou zášť vůči organizaci A.R.G.U.S., které byl dříve členem. Je zdatný v bojových uměních i špionáži a prahne po pomstě svému bývalému zaměstnavateli. V komiksem patří mezi nepřátele Flashe a má vazby na Suicide Squad a jako zbraň používá speciální bumerang.

Poprvé by se měl představit v sedmé epizodě a chybět by neměl ani v osmé, která by měla být crossoverem se seriálem The Flash. Arrow odstartuje svou třetí řadu 8. října na stanice CW.


Co na novou postavu říkáte? Už se těšíte až odstartuje nová řada?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carnastea
před 165 týdny
Jo, jo, jo, jo jo :) :) Já ho miluju :) adusqacek - Čtrvej? Já postřehla jen...
AdaW
před 165 týdny
ze Spartaca je tam kromě Crixe ještě Mira a druhá Naevia :) no a teď Ashur
Carnastea
před 165 týdny
adusqacek - moc děkuju :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY