Facebook Twitter E-mail
24. září 2014

Grimm a nová policistka na scéně

Nová seriálová sezóna už se nám polehku rozbíhá, ale například fanoušci seriálu Grimm si budou muset na nové příběhy svých hrdinů ještě počkat. Premiéra je totiž nastavena až na 24. října. Pokusíme se vám zpříjemnit čekání alespoň zprávou ze zákulisí, tedy konkrétně půjde o obsazení nových postav.

Představí se zde herečka jménem Toni Trucks. Tu si můžete pamatovat díky roli v seriálu Franklin a Bash a loňské sezóně se objevila také v seriálu Hostages. Zde si zahraje Janelle Farris, tvrdou ženu zákona, která požádá Nicka (David Giuntoli) a Hanka (Russell Hornsby) o pomoc s případem, který je tak trochu mimo chápání. (Kdo by to čekal v okolí Portlandu, že?)

Další podrobnosti o její postavě jsou zahaleny tajemstvím, jediný popis který byl zveřejněn totiž zní, že se dotlačí na hranici své odolnosti, ať už to znamená cokoliv.

V té samé epizodě se představí i Erick Avari. Herec, kterého si můžete pamatovat z mnoha seriálů, na kontě má totiž desítky vedlejších rolí mezi kterými nechybí například Hvězdná brána nebo naposledy Skladiště 13. Tady se objeví jako majitel vrakoviště a jeho osoba i podnikání přitáhne Nickovu pozornost při vyšetřování série záhadných dálničních zmizení.


Těšíte se na návrat Grimm? Co říkáte na nové obsazení?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY