Facebook Twitter E-mail
21. září 2014

Netflix bude opojený láskou s novinkou Love

Netflix pomalu rozšiřuje svou sbírku původních seriálů a přidává na svůj seznam další kousek. Jedná se o nekompromisní, vtipnou a nesnesitelně upřímnou půlhodinovou komedii Love, za jejímž zrodem stojí trio Judd Apatow, Paul Rust a Lesley Arfin. Objednány byly rovnou dvě série – první s deseti epizodami bude mít premiéru v roce 2016 a druhá s dvanácti epizodami v roce 2017.

Seriál bude sledovat příběhy Guse (Rust) a Mickey (Gillian JacobsCommunity), kteří se budou potýkat s radostmi i ponížujícími okamžiky intimity, závazky a dalšími věcmi, kterým se chtěli vyhnout. Scénáře se ujme výše zmíněná trojice a funkci výkonného producenta bude plnit Brent Forrester (The Office, The Simpsons).

„Jude Apatow má jedinečný komediální hlas, který dokáže být příjemný, pronikavý a upřímný šokojícím způsobem – a velmi často tohle všechno najednou. Společně s Paulem a Lesley přináší k této moderní komedii úplně nový stupeň agonie a extáze,“ sdělil jeden z vedoucích Netflixu Ted Sarandos.

Samotný Apatow dodal, že se na spolupráci s Paulem a Lesley nesmírně těší a že neskonalá podpora Netflixu předčila i jeho nejdivočejší sny.


Jste fanoušky seriálů Netflixu? Zaujala vás tato komedie?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 165 týdny
Na Orange určo mrkni, super seriál :)
Carljack
před 165 týdny
Tak když už to doporučuješ i ty, tak je jasné že to bude stát za to. No...
ševča
před 162 týdny
Zní to hrozně jako You´re the worst.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY