Facebook Twitter E-mail
19. září 2014

Soutěž (nejen) pro fanoušky Steva Jobse

Od poslední soutěže uběhl měsíc a pár dní, proto už je nejvyšší čas vás nechat trochu zapotit při hledání odpovědí na nové soutěžní otázky. Blíží se nám spousta seriálových premiér a není tak od věci se lehce odreagovat a přijít na jiné myšlenky, co vy na to? :)

Ceny jsou poměrně tématické. Nejspíš je mezi vámi dost fanoušků výrobků společnosti Apple a tak jsme si s naším milým sponzorem BizBooks pro vás připravili soutěž o knihy týkající se přímo zakladatele společnosti a vizionáře Steva Jobse. Anotaci knihy, o kterou budete soutěžit, připojuji níže:

Intimní pohled na život Steva Jobse z pera matky jeho prvního dítěte, dcery Lisy, nabízí vzácnou možnost nahlédnout do Jobsových méně známých let. Steve Jobs byl pozoruhodný muž, který chtěl prostřednictvím technologie sjednotit svět. A Chrisann Brennanová to ví lépe než kdokoli jiný. Poznala Steva na střední škole. Už tehdy věděl, že to v životě dotáhne daleko, že má na víc než ostatní a že má úspěch na dosah ruky. Kniha Steve Jobs – Můj život, má láska, mé prokletí vypráví velmi lidský příběh Jobsova vzestupu na vrchol z autorčiny jedinečné perspektivy jako jeho první přítelkyně, kamarádky, partnerky v rodičovství a stejně jako mnoho jiných objektu jeho krutosti. Brennanová s nadšením vypráví o idealistickém mladém muži, jehož poháněla touha změnit svět, o mladém otci, jenž popřel své vlastní dítě, a o člověku, který podcenil sílu lásky. Memoáry Chrisann Brennanové odkrývají lidskou stránku velkého mýtu Jobs. Je to kniha, která vám bez příkras, ale i bez zatrpklosti vylíčí skutečného Steva Jobse. Zaplňte prázdnou mezeru v životopise Steva Jobse.

Soutěž o tenhle literární kousek najdete na obvyklém místě a pustit se do ní můžete rovnou teď. Nezapomeňte si v profilu vyplnit adresu, kdo ji vyplněnou nemá, nemůže vyhrát!

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY