Facebook Twitter E-mail
25. září 2014

Grey's Anatomy: Za April přijede matka

Fanouši seriálu Grey's Anatomy se již tento týden dočkají startu nové, v pořadí jedenácté série. Ještě než se tak stane, tak pro ně máme jednu novinku.

Nedávno jsme vás informovali o budoucnosti Ellen Pompeo, ale dnes to vedeme úplně z jiného soudku. Novinka se totiž týká obsazení nové postavy, respektive postavy o které se ví, že existuje, jen se ještě nepředstavila.

Za doktorkou April Kepnerovou (Sarah Drew) totiž přijede na návštěvu matka. Zahraje si ji herečka Connie Ray. Naposledy jste ji mohli vidět v seriálu The Big C (Ve znamení raka). V podstatě jde o přeobsazení role, protože v epizodě, kdy April se svou matkou telefonovala, tak byla na druhé straně telefonu jiná herečka.

Matka navštíví svou těhotnou dceru v jedné z listopadových epizod. Jen pro úplnost, otce April hraje její skutečný otec Charles a představeny nám byly již i její tři sestry. Libby (Emily Happe), Kimmie (Elizabeth Bond) a Alice (Grace Bannon).

Chirurgové se vrací již ve čtvrtek 25. září.


Co říkáte na obsazení? Těšíte se na rodinné neshody, které toto setkání přinese?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ecole
před 160 týdny
Jsem celkem zvědavá proč tam vůbec jede a na jak dlouho se zdrží :-D Má někdo...
Maarti
před 160 týdny
Spíš bych řekla, že přijede dceři předat rady do života :D Chudák April..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY