Facebook Twitter E-mail
27. září 2014

NCIS: Tony se dočká závanu z minulosti

Seriál Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Námořní vyšetřovací služba) se chystá na start své dvanácté série a poslední dobou je kolem něho poměrně živo. Dozvěděli jsme se o chystané ruské posile, dojde i na sportovní hvězdu a DiNozzo si zaflirtuje s agentkou FBI.

Právě u Tonyho DiNozza (Michael Weatherly) ještě na chvilku zůstaneme. Podle nejnovějších zpráv se totiž dočká jednoho setkání s minulostí.

V epizodě s názvem Parental Guidance Suggested se objeví herečka Marisol Nichols. Představí se jako Zoë Keates, zvláštní agentka ATF, která před lety s Tonym spolupracovala, ještě v dobách, kdy oba byli u policie ve Philadelphii. Cesty této dvojice se znovu zkříží, když bude NCIS i ATF sledovat stejného teroristu.

Marisol si můžete pamatovat díky roli Nadii Yassir ze seriálu 24 hodin, ale na kontě má i jiné role. Objevila se například v Cold Case (Odložené případy) a naposledy byla k vidění v seriálu GCB. Zajímavé však je, že se objevila i v Námořní vyšetřovací službě L.A. jako Callenova (Chris O'Donnell) ex-parťačka od CIA.


Už se těšíte na začátek nové řady? Co myslíte, že takové shledání přinese?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Helo
před 160 týdny
Já myslel, že Tony byl polda v Baltimoru...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY