Facebook Twitter E-mail
23. září 2014

Berlantiho Supergirl je o krůček blíž televizním obrazovkám

Před nedávnem jsme vás informovali, že Greg Berlanti a Ali Adler spojili síly s Warner Bros. Television, aby vdechli život další komiksové superhrdince. A spolupráce se vyplatila. Supergirl získala tzv. „series commitment“ od stanice CBS. A co to znamená v praxi? Pokud se produkčnímu studiu a stanici CBS bude líbit scénář, Supergirl dostane objednávku na celou první sérii.

Příběh bude popisovat život Supermanovy sestřenice Kary Zor-El poté, co uprchla z planety Krypton. Až do této chvíle tajila superschopnosti, které sdílí se svým bratrancem Clarkem Kentem. Nyní, ve svých 24 letech, se rozhodla být superhrdinkou tak, jak si to vždycky přála. Stejná postava se objevila už v seriálu Smallville, kde Karu ztvárnila herečka Laura Vandervoort.

Společně se seriálovou stálici Arrowem stanice CW a jeho spin-offem The Flash je Supergirl Berlantiho třetím projektem založeným na postavě ze světa DC Comics. K jeho dílům patří také nové komediální drama The Mysteries of Laura stanice NBC, jehož nedávno odvysílaný pilot sklidil poněkud nečekaný úspěch, ačkoliv do něj náš tým Serialzone nevkládal mnoho nadějí.


Těšíte se na Supergirl? Která herečka by se podle vás nejlépe zhostila role hlavní hrdinky Kary Zor-El?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pajky
před 165 týdny
Asi už by to bylo na CW moc komiksáků najednou :)
Carljack
před 165 týdny
A? :D Však tam mají dvoje upíry...tak mohou mít i vícero superhrdinů....
ševča
před 144 týdny
I když se těmto seriálům na CW daří, asi by nebylo úplně nejrozumější zaměřit...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY